Elmas Bilgisayar - Elektronik

Yazılımlarımız

Astroturk 2

Oyunda amaç uzayda ilerleyerek önümüze çıkan uzay araçlarını imha etmek aynı zamanda da düşmanlardan gelen saldırılardan ve astroidlerden korunmaktır.


Android için indir

Uçuş Kontrol

Hava araçlarını güvenle piste indirin. Araç rotalarına dikkat edin.


Android için indir

Açıklamalı Kur'an

Sürüm 3.0 a yükseltildi. Arayüz tamamen değiştirildi. Veritabanında bazı iyileştirmeler yapıldı. Sorgulama ve yükleme hızında bazı iyileştirmeler yapıldı. Arama özelliği eklendi Ayet dinleme özelliği eklendi. Tüm Sureyi dinleme özelliği eklendi. Yazıtipi boyutlandırma özelliği eklendi. Bazı diğer değişiklikler yapıldı. Sürüm 2.0 da ayetleri internetten indirmek biraz uzun sürmekteydi, o nedenle sürüm 3.0 da ayetler pakete eklendi bu yüzden paket boyutu yaklaşık 200 MB oldu. Açıklamalı Kur'an programı Kuran ayetlerinin geniş kapsamlı indeksidir. İçerisinde Kuran ayeti , latince transkripti, ayette geçen kelimelerin anlamları, ve çeşitli alim ve kurumların yapmış olduğu mealleri içerir.


PC için indir

Taş Kağıt Makas

Yılların oyunu Taş - Kağıt - Makas artık androidde.


Android için indir

Candy Shop

Şekerler, pastalar...En az üç şekerlemeyi birleştirerek başka bir şekerlemeye dönüştürün ve mideye indirin.


Android için indir

Flappy Bug

Uğur böceğini yuvasına kavuşturmaya çalışın.


Android için indir

Turk Space Force

Turk Space Force Türk uzay kuvvetlerinin üyesi olarak düşmanları imha edin. Özellikler : 3 Zorluk Modu 3 Farklı Düşman Gemisi 3 Güçlü Silah Multi Touch Dokunma Denetimleri Oynanış : Bu oyun multi-touch destekler ve dokunmatik hareketler için ÇİFT TAP özelliğini kullanır. Eğer uzayda geminizi hareket ettirmek isterseniz çift tap yapıp parmağınızı sürükleyerek gemiyi hareket ettirebilirsiniz veya kontrol joystiğine bir parmağınızla basılı tutup diğer parmağınızla geminin hareket edeceği yönü tayin edebilirsiniz . Ayrıca, düşman gemilerine dokunarak hedefe ateş edebilirsiniz.


Android için indir

Blokaj

Blokaj oyunu yeni nesil bir bulmaca oyunudur. Oyunda amaç; anahtarı kilide ulaştırarak oyunu tamamlamaktır. Oyun kolaydan zora doğru 45 adet seviye ile herkese hitap edebilecek yapıdadır.


Android için indir

Gift Box

Gift Box programında amaç en az üç aynı kutucuğu aynı hizaya getirerek puan toplamaktır. Eğlenceli bir program olmakla birlikte bağımlısı olmaktan kaçının...


Android için indir

Astroturk

Oyunda amaç uzayda ilerleyerek önümüze çıkan ufoları imha etmek aynı zamanda da ufolardan gelen saldırılardan korunmaktır.


Android için indir

Evliya v.1.0

Evliya programı Allah Dostlarının kısaca hayatlarını okuyabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Program veritabanı internet kaynaklarından oluşturulmuştur. Programda karşılaşılacak hataları lütfen bildiriniz.


PC için indir

Çevirmen v.2.0

Program geliştirme aşamasında olmakla beraber beta sürümden ilk kararlı sürüme yükseltilmiştir. Program tamamiyle google translate altyapısını kullanmaktadır. Doğal olarak programı kullanabilmek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Google, programcılar için oluşturduğu apilerde translate dinleme seçeneğini paylaşmıyor ancak bununla birlikte kendi geliştirdiğim bir modülle dinle seçeneğinide programa eklemiş bulunmaktayım. Programın kullanımı son derece basittir ancak programda kullanılan diller şuan itibariyle türkçe ingilizce almanca ve fransızcadır ve bu diller arasında sağlıklı bir çeviri yapabilirsiniz.İlerde ise Google translate deki tüm diller desteklenecektir. Ayrıca program kurulum gerektirmez tıkla çalıştır mantığıyla hazırlanmıştır. Güle güle kullanmanız dileğiyle. Programın kullanılması, kopyalanması ve dağıtılması tamamen serbest ve ücretsizdir. Program hiçbir şekilde ücret karşılığı satılamaz, ticari araç olarak kullanılamaz.


PC için indir

Padişah Tuğraları v.2.0

Osmanlı Padişahlarına ait tuğralar ve bu tuğraların kelime dizilimlerini inceleyebilir ve hayatlarına dair kısa bilgilere ulaşabilirsiniz. Kurulum gerektirmez, tıkla-çalıştır mantığıyla yazılmıştır. Programın kullanımı ve dağıtımı tamamen serbest olup hiçbir ticari çıkar kaygısı yoktur. Güle güle kullanın.


PC için indir
Android için indir
Windows Phone için indir

Media Üssü v.1.1

Media Üssü programı; çokamaçlı birden çok modülden oluşan bir yazılımdır. Yazlım modülleri; Youtube video indirici, Video mp3 ayrıştırıcı, Gazete okuma modülü, Müzik oynatıcı, Web kamerası yönetim modülü gibi genel olarak media içerikli modüllerden oluşmaktadır. Programın kullanımı, kopyalanması ve dağıtılması serbest ve ücretsizdir. Program ticari araç olarak kullanılamaz parayla satılamaz.


PC için indir

Beyin Okuyucu v.1.0

Normal programlardan sıkılıp birazda eğlence amaçlı yazılımlar yapalım diyerek başladık ve ortaya beyin okuyucu çıktı oyunun nasıl çalıştığı ayrıntılı olarak program arayüzünde var. sonderece basit ve de keyifli . biraz uğraşıp algoritmayıda çözeceğinizi düşünüyorum. iyi eğlenceler.tüm programlarım gibi bu programda ücretsiz ve serbestçe dağıtılabilir kopyalanabilir. ancak herhangi bir ücret karşılığında satılamaz ticari araç olarak kullanılamaz.


PC için indir

Meteorolog - Hava Durumu istemcisi v.2.0

Meteorolog adından da anlaşılacağı üzere bir hava durumu istemcisidir. Hava durumunu öğrenmek artık çok kolay. Program google weather api altyapısını kullanarak bilgileri çeker.5 günlük tahmin sunar. ayrıca nem oranı rüzgar gibi ek bilgileride program arayüzünde görebilirsiniz. Program ilk sürümü olması dolayısıyla hatalar ve eksikler muhakkak olacaktır. hataları ve eksikleri bildirirseniz programın gelişimine sizde katkıda bulunmuş olursunuz. bunun için programcıya görüşünüzü iletin butonunu kullanabilirsiniz. kurulum gerektirmez. tıkla-çalıştır mantığıyla yazılmıştır. güle güle kullanın.


PC için indir

Lisan-ı Osmani Klavyesi v.1.1

Bu program; özellikle tarihçilerin ve edebiyatçıların bilgisayar ortamında osmanlıca arapça yazı yazma sıkıntılarını gidermek için yazılmıştır. Osmanlıca yazı için geliştirilmiş karakterleri kullanılabilir. Kurulum gerektirmez ve tıkla - çalıştır mantığıyla yazılmıştır. Programın herhangi bir ticari kaygısı yoktur ve tamamen ücretsiz olarak dağıtılıp kopyalanabilir. Program hiçbir şekilde bir ücret karşılığı satılamaz.


PC için indir

Hesap Şifresi Değiştirici v.1.0

Hesap Şifresi Değiştirici programı adından da anlaşılacağı üzere windows sistemlerdeki kullanıcı hesaplarına parola koymaya veya var olan parolayı değiştirmeye yarar.


PC için indir

Arkeoloji Sözlüğü v.1.0

Arkeoloji SözlüğüArkeoloji, Mitoloji ve Eski Çağ Tarihi ile uğraşan amatör ve profesyonel herkese hitap eden bir sözlük programıdır. Programın veritabanı, geçmişten günümüze çıkmış olan bazı kaynaklar taranarak hazırlanmıştır. Program veritabanı şimdilik Klasik Arkeoloji terimleri ağırlıklıdır. Ancak ileriki sürümlerinde daha geniş bir terim aralığı sunulacaktır.Programın ilk versiyonu olmasından dolayı ( her nekadar hatasız bir program yazmak için uğraşmış olsamda ) hatalar olacaktır. Hataları hoş görmenizi dilerim. Ayrıca herhangi bir hatayla karşılaşırsanız Hakkında bölümündeki mail adresine bu hatayı raporlarsanız, programın sonraki versiyonlarına da katkıda bulunmuş olursunuz.Program kurulum gerektirmez, tıkla-çalıştır mantığıyla yazılmıştır.Programın kullanılması, kopyalanması ve dağıtılması tamamen serbest ve ücretsizdir. Program hiçbir şekilde ücret karşılığı satılamaz, ticari araç olarak kullanılamaz.


PC için indir
Bizi Takip Edin
Yandex.Metrica